AZİZ MEŞE, GEVAŞ’IN GELECEĞİ İÇİN ADAY ADAYI

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için heyecan dorukta! AZİZ MEŞE, GEVAŞ’IN GELECEĞİ İÇİN ADAY ADAYI   Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gevaş Belediye Başkan aday adayı..

AZİZ MEŞE, GEVAŞ’IN GELECEĞİ İÇİN ADAY ADAYI

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için heyecan dorukta!

AZİZ MEŞE, GEVAŞ’IN GELECEĞİ İÇİN ADAY ADAYI

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gevaş Belediye Başkan aday adayı Aziz Meşe, “Daha güzel, daha adil bir Gevaş için aday oldum” dedi.

Şehirdeki potansiyeli en üst düzeye çıkarmayı, halkın refahını artırmayı ve adalet duygusunu pekiştirmeyi hedefleyen Meşe, aday olmasındaki temel amacını, “Geleceğimizi daha güzel, daha adil bir Gevaş için şekillendirmek” olarak açıkladı. Halkla doğrudan iletişim kurarak onların sorunlarını dinlemeyi ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışını benimsemeyi planlayan Meşe, açık kapı politikasıyla, şeffaf ve katılımcı bir yönetim vaat etti.

 

AZİZ MEŞE KİMDİR?

1991 yılında Van’ın Gevaş ilçesi Yemişlik Mahallesinde doğan Aziz Meşe, ilk ve orta öğrenimini Gevaş’ta tamamladı. 2013 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Gevaş Meslek Yüksek Okulu Ziraat Bölümünden, 2022 yılında Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nden mezun olan Meşe, 2023 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyat alanında yüksek lisans yaptı. 2013-2019 yılları arasında kurmuş olduğu “MEŞE AS TARIM HAYVANCILIK VE TAŞIMACILIK LTD” şirketinde yöneticilik yapan Aziz Meşe, ilçede tarım ve inşaat alanında çeşitli yatırımlar yaptı. 2018 yılından bu yana Adalet Bakanlığı’nda memur olarak görev yapan Meşe, aynı zamanda farklı STK’larda gönüllü olarak çalıştı. Van İl Afet Acil Yönetimi, Adalet Bakanlığı Arama Kurtarma ( CEKUT )ekibinde gönüllü olarak görev yapan Meşe, bu güne kadar yurtdışı ve yurtiçinde çeşitli arama, kurtarma ve yardım faaliyetlerinde bulundu. Meşe, evliyi ve 1 çocuk babasıdır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.