EN BAŞARILI BAŞKAN KİM?

Başkan Murat Sezer’in kendi durumunda yaptığı paylaşımda, KAMU-DER tarafından verilen ödülü görünce ilçe adına heyecanlandım, dataya inince keşke gitmeseymiş dedim. Oldukça sönük geçen bir programa verilen desteğe de böyle bir..

EN BAŞARILI BAŞKAN KİM?

Başkan Murat Sezer’in kendi durumunda yaptığı paylaşımda, KAMU-DER tarafından verilen ödülü görünce ilçe adına heyecanlandım, dataya inince keşke gitmeseymiş dedim. Oldukça sönük geçen bir programa verilen desteğe de böyle bir organizasyonda alınan ödülünde zamanla yaratacağı kaybın etkisi daha fazla olma ihtimali yüksektir. Daha çok CHP’li isimlere yakınlığıyla bilinen KAMU-DER’in düzenlediği ödül töreninde Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in, KAMU-DER tarafından yılın en başarılı belediye başkanı seçildiği belirtilirken, Başkan Murat Sezer’in ‘en başarılı belediye başkanı’ ödülünü aldım paylaşımı kafa mı karıştırdı. Sonradan öğrendim ki organizasyona destek veren birkaç başkana plaket verilmiş. Fazla plaket fazla destek’ yaklaşımı normaldir, diyenlerde var.

Oda TV’de yapılan, “Milletvekiline Komik Ödül” başlıklı haberi okuyunca, birazda duraksamak zorunda kaldım. Oda TV yaptığı haberde 14 günlük bir milletvekilinin hangi başarısından ötürü ödüle layık görüldüğünü sorgulamıştı. Haberde; “14 Mayıs seçimlerinin üstünden kısa bir zaman geçmişken, Meclis ise faaliyetlerine 1 Ekim itibariyle başladı. Henüz 14 günde bir milletvekilinin başarılı görülmesi ise dikkat çekti.” şeklindeydi.

Oda TV, KAMU-DER’in 14 günlük CHP Ankara Milletvekili Deniz Demir’e verilen ödülü tiye almış, KAMU-DER başarı ölçütünü sorgulamıştı. 14 Günlük milletvekiline ödül veren KAMU-Der’in Başkan Murat Sezer’e ödül vermesi güzel oldu, diyebilirim.
Dikkatken kaçmayan diğer bir nokta ise şu, kamuder.org.tr’de “2023

KAMU-DER ÖDÜL TÖRENİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!”
başlıklı haberin hemen altında yer alan CHP’li isimlerin çokluğu dikkatimi çekti. O isimlerden bazıları şöyle:
“CHP Kadın Kolları Başkanı Sayın Aylin Nazlıaka
CHP İzmir Milletvekili Sayın Tacettin Bayır
CHP PM üyesi Sayın Nevaf Bilek
CHP Ankara Milletvekili Sayın Dr. Servet Ünsal
Gelecek Parti Ankara İl yöneticileri
İYİ Parti Konya Milletvekili Sayın Fahrettin Yokuş.”

Ankara’da bulunan ve KAMU-DER’i bilen dostlara sordum, KAMU-DER olmasaydı daha iyi olurdu diyenlerin daha fazla olduğunu duydum.
Tüm olumsuzluklara rağmen Murat Başkana ödülü hayırlı olsun.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.