GEVAŞ BELEİDYE BAŞKANI MURAT SEZER ÇOK SERT KONUŞTU

– GEVAŞ BELEİDYE BAŞKANI MURAT SEZER ÇOK SERT KONUŞTU – SEZER, DEM PARTİ GEVAŞ BELEDİYE EŞBAŞKAN ADAYINI ÇOK SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ -“İDDİALARINIZI İSPATLAYIN ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİM” -“TÜRKİYE’NİN EN İYİ DURUMDAKİ BELEDİYELERİNDEN..

GEVAŞ BELEİDYE BAŞKANI MURAT SEZER ÇOK SERT KONUŞTU

– GEVAŞ BELEİDYE BAŞKANI MURAT SEZER ÇOK SERT KONUŞTU
– SEZER, DEM PARTİ GEVAŞ BELEDİYE EŞBAŞKAN ADAYINI ÇOK SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ
-“İDDİALARINIZI İSPATLAYIN ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİM”
-“TÜRKİYE’NİN EN İYİ DURUMDAKİ BELEDİYELERİNDEN BİRİSİYİZ”
-“SİZİN AMACINIZ İNSANLARI İŞTEN ÇIKARARAK TEHDİT ETMEKTİR”
– “BU TOPLUM FEODAL ZİHNİYETLERDEN ÇOK ÇEKTİ”
-“DEFORMASYON İLE, İFTİRA İLE SEÇİM KAZANAMAZSINIZ”
-“YENİ KURULAN PARTİLER DE SİZE ÇALIŞIYOR”

Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, DEM Parti Gevaş Belediye Eşbaşkan adayı ile ilgili açtı ağzını yumdu gözünü. Sezer sosyal medya hesabında yaptığı canlı yayın ile DEM Parti adayını zehir zemberek sözlerle eleştirdi. İşte başkanın o sözleri:

“İDDİALARINIZI İSPATLAYIN ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİM”
“Kıymetli hemşehrilerim, Ramazan aynınızı kutlar bu ayın dolu dolu manevi anlamda güzelliklerle geçmesine Allah’tan temel ne ediyorum. Kıymetli hemşehrilerim seçime 15 gün kalmışken maalesef ama maalesef bazı ahlaki ve etik ilkelerle hiç uzlaşamayan etik ve ahlaki kriterleri olmayan insanlar dezenformasyonla iftira ile seçin sürecini yönetmeye çalışmaktalar. DEM partinin ilçe belediye başkan adayı yaşına yakışmayan iftiralarla seçim kazanmaya gayret göstermektedir. Ben buradan açık bir şekilde ifade ediyorum. Söylemiş olduklarını bir tanesinin doğruluk payı varsa yarın Gevaş belediyesi adaylığından çekileceğim. DEM Parti belediye başkan adayımız şunu söylemekte, ‘Gevaş belediyesinin borç durumu çok fazla, yaklaşır 288 trilyon borcu var’ Değişik muhabbetlerde, gitti her yerde bunu ifade etmekte. Ben de şunu kendisine söyledim geçen paylaştığım videoda. Değil 288, değil 150 bunun çok çok altında bir borcumuz var.

“TÜRKİYE’NİN EN İYİ DURUMDAKİ BELEDİYELERİNDEN BİRİSİYİZ”
Yıllık bütçemize oranlamada boş durumumuz esas alındığı vakit Türkiye’nin en iyi durumdaki belediyelerinden birisi durumundayız. SGK borcumuz bitirmiş, emekli sandığı borcumuz bitirmiş durumdayız. 20 yıl, 30 yıl ödenmeyen borçlar. Kıymetli hemşehrilerim, ikinci iftirası, Gevaş belediyesinde 4 trilyonluk hurda satışına ilişki iddiasıdır. Ben burada açık çağırımdır. Değil 4 trilyonluk, değil 2 trilyonluk, değil 1 trilyonluk. Bizim belediyemizden bir kilogram hurda satıştır gayrı resmi bir şekilde, usulsüz bir şekilde satmışsak mahkemeler buradadır, gidip bu konuda başvurabilirler. İkincisi bu güne kadar hurda satıp fakir fukaranın, yetimin hakkını kursağımızdan geçmişse bize zehir zıkkım olsun. Ama bu iftiraya atan insanları da biz Allah’ın adaletine havale ediyoruz.

“SİZİN AMACINIZ İNSANLARI İŞTEN ÇIKARARAK TEHDİT ETMEKTİR”
Üçüncüsü kıymetli hemşerilerim, her yerde ama gittiği her ortamda ‘Gevaş belediyesindeki iççileri çıkaracağım’ diye naralara atıyor. Bakın beyefendi; işçileri siz çıkaramazsınız. Keyfi davranamazsınız. Benden önce alınan işleri ben nasıl çıkaramadıysam benim döneminde alınan işçileri de siz çıkaramazsınız. Bunun hukuki yöntemi yoktur. Haa bu dönem inşallah ama inşallah kurmuş olduğumuz fabrikalarla, yapmış olduğumuz yatırımlarla Gevaş’ta yapılan kurumsal yatırımlar sayesinde onlarca gencimizi iş ile, istihdam ile buluşturacağız. Sizin tek gayeniz insanları istihdam ile buluşturmak değil, insanları işten çıkararak tehdit etmektir.

“BU TOPLUM FEODAL ZİHNİYETLERDEN ÇOK ÇEKTİ”
Şunu da söylemek istiyorum. Bu toplum Feodal zihniyetlerden çok çekti. Bu toplum bu feodal zihniyetlerden çektiği çileği hiçbir zaman unutmamıştır. Feodal ayaklarla daha aday adayı iken sizden daha iyi oy alan DEM’in adayını nasıl zorla, nasıl ayak oyunlarıyla diskalifiye edip yerine oturduğunuzu biz gayet iyi biliyoruz. Kusura bakmayın. Siz de bir nevi kayyumsunuz. Gittiğiniz her yerde efendim demokrasiden dem vuruyorsunuz. Dünyanın en anti-demokratik adamlarından bir tanesisiniz. Neden biliyor musun? Çünkü ahlaki kriterleri, etik ilkeleri gözetmek sizin insanların itibarlarına şereflerine, haysiyetlerini bir seçim kaygısı yüzünden ayaklar altına alıyorsun.

Varsa projeniz açıklayın. Projeniz olmamasına rağmen bu şekilde yapıp insanları tehditle, şantajla size oy vermeye davet ediyorsunuz. Abalı mahallesi size niçin oy vermeyeceğini çok iyi bilir. Yoldöndü mahallesi de size niçin oy vermeyeceğini çok iyi bilir. Hişet de çok iyi bilir, bütün mahallelerimiz de çok iyi bilir. Feodal zihniyetlerden çekilen çilenin ne kadar büyük olduğunu bu millet iyi bilir. 31 Mart akşamı inşallah Allah’ın izniyle biz gereken cevabı misliyle size vereceğiz. Sizin seçin irtibat bürolarınızda dinimizle ilgili yaptığınız gayri ahlaki konuşmaların ne olduğu her tarafta konuşuluyor. Farkında değilsiniz galiba. İftira atmayın. Dedikodu yapmadan siyasetiniz yapın.

“DEFORMASYON İLE, İFTİRA İLE SEÇİM KAZANAMAZSINIZ”
Bakın biz geldiğimiz günden beri Gevaş’a ne getirdik biliyor musunuz? pandemiye rağmen, depreme rağmen ne getirdik biliyor musunuz? Doğalgazı getirdik. Milletimiz şu an mutlu ve huzurlu. Önayak olarak Gevaş’a yeni bir hastane yaptırmaya çalıştık, hükümetimizin destekleriyle. Gençlik Merkezi, Spor alanları, kilit taşı fabrikası, tekstil fabrikası ve ayakkabı fabrikası yaptık. Giriş yolumuzu yaptık. Her ay ihtiyaç sahibi 30 bin aileye ekmeği dağıttık ve dağıtıyoruz. A partisi, B partisi, C partisi, farkı gözetilmeksizin belediyenin kapısını çalanlar her bir hemşehrimizin önünde saygıyla hürmetle eğildik. Derdine derman olduk. Bunlardan bir tanesini 5 yıl boyunca yapabilme vaadini samimi bir şekilde verin, bugün ben istifa etmeye hazırım. Yalınız deformasyonla, yalnız yanlış bilgilerle, iftira ile seçim kazanamazsınız.

“YENİ KURULAN PARTİLER DE SİZE ÇALIŞIYOR”
Yeni kurulan küçük partilerin amacını biliyorum. Sizlerle nasıl diyalog içinde olduklarını da biliyorum. Amaçlarının gayelerinin size seçim kazandırmak olduğunda çok iyi biliyorum. Yoldöndü’den alınacak oylarını size yazılacağında oturup bunun konuşmasını yaptığınızda çok iyi biliyorum. Tabii siz şimdi kalkıp bunu yalanlayacaksınız. Ama vatandaş görüyor, ama hak görüyor. Kusura bakmayın beyefendi. İftiralarınıza kanabilecek, Gevaş’ta tek bir adam bulmazsınız. O eski devir geçti. İnsanlar artık gördüklerine inanıyor beyefendi gördüklerine, duyduklarına değil. Allah Allah’a emanet olun.”

YORUMLAR (2)

  1. Yolcudur Abbas bağlasan durmaz murat sezerin hedefi karşı partideki başkanları gündeme çekip eleştirilere odaklama çabasındadır

  2. Murat sezer iddaa ettiği tüm şeyler beyansiz ve asılsızdır iddaa ettiği seyelrin hepsini kanıtlı bir şekilde Gevaş halkına beyanda bulunmalıdır kaybedeceğini bilip dem ve diğer partilere asılsız iddaalar içerisinde bulunuyor murat sezer şuana kadar Gevaş için hiçbir şey yapmamıştır zarardan başka

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.