TÜRK KIZILAY GEVAŞ TEMSİLCİLİĞİ: “DERTLER PAYLAŞTIKÇA BİTECEK, SEN VAR OLDUKÇA BU HİLÂL VAR OLMAYA DEVAM EDECEK”

Hilâli Ahmer’den Türk Kızlayına; İyiliğin Amiral Gemisi Türk Kızılay Gevaş Temsilciliğimizin 4 .kuruluş yıldönümünü geride bıraktığımız zaman zarfında “Misyonumuz ve vizyonumuz” doğrultusunda bizi destekleyen Genel Başkanımız sayın Dr. Kerem Kınık..

TÜRK KIZILAY GEVAŞ TEMSİLCİLİĞİ: “DERTLER PAYLAŞTIKÇA BİTECEK, SEN VAR OLDUKÇA BU HİLÂL VAR OLMAYA DEVAM EDECEK”

Hilâli Ahmer’den Türk Kızlayına; İyiliğin Amiral Gemisi Türk Kızılay Gevaş Temsilciliğimizin 4 .kuruluş yıldönümünü geride bıraktığımız zaman zarfında “Misyonumuz ve vizyonumuz” doğrultusunda bizi destekleyen Genel Başkanımız sayın Dr. Kerem Kınık bey ve yönetim kurulu üyelerine,
Değerli Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanımıza, kamu kurum ve kuruluşlarına, oda başkanlarımıza, kan ve afet merkezi müdürlerimize, Kızılay personeline, sivil toplum örgütleri temsilcilerine, İMEDYA çalışanları ve basın mensuplarımıza, gençlik merkezi çalışanlarımıza, hayırsever Gevaşlı hemşerilerimize, Van İl merkezi şube başkanımız sayın M. Uğur Demiroğlu ve yönetimine, ilçelerdeki şube başkanlarımıza ve Genç Kızılay Gevaş gönüllülerimize şükranlarımızı arz ediyoruz.


Bağışçılarımızın sayesinde kimsesizlerin kimsesi, çaresizlerin çaresi, hüzünlerin ortağı, ağlayanların neşesi, sevinçlerin mutluluğu, olduk. İyiliksever Gevaşlı hemşerilerimize sonsuz teşekkürler. Kızılay yardımseverlerin güveni ve desteği ile ihtiyaç sahiplerinin umutlarını yeşertmeye devam edecektir. Türk Kızılay Gevaş yönetimi olarak şükranlarımızı arz ediyoruz.

İYİ Kİ VARSINIZ.

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.