GENÇLERİN İKİNCİ ADRESİ: GENÇLİK MERKEZİ

Gençlerin ve çocukların ikinci evleri olan Gevaş Gençlik Merkezi, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte çalışmalarını yoğunlaştırdı. Gençlerin kendilerini her alanda geliştirmeleri ve zamanı verimli kullanmaları için çeşitli akademi ve atölye çalışmaları..

GENÇLERİN İKİNCİ ADRESİ: GENÇLİK MERKEZİ

Gençlerin ve çocukların ikinci evleri olan Gevaş Gençlik Merkezi, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte çalışmalarını yoğunlaştırdı.
Gençlerin kendilerini her alanda geliştirmeleri ve zamanı verimli kullanmaları için çeşitli akademi ve atölye çalışmaları yürüten Gevaş Gençlik Merkezinde, ‘Dini İlimler Atölyesi’ kapsamında; Kur’an-ı Kerim ve Elifba, bağlama, erbane, resim, ingilizce, değerler, akıl ve zekâ oyunları, satranç, drama ve tiyatro eğitimleri veriliyor.

Bunun yanında yakın zamanda piyano ve gitar eğitimlerinin verileceği Gençlik Merkezi’nde, ‘Kitap Okuma Halkaları’ kapsamında okuma saatleri belirlenerek kitap kritikleri gerçekleştiriliyor. Sosyal sorumluluk ve gönüllülük projeleriyle de adından sürekli bahsettiren Gençlik Merkezi, gençleri ve çocukları bu projelere dahil ederek gönüllülük, yardımlaşma, dayanışma ve sosyal sorumluluk gibi duyguların içselleşmesini sağlıyor.

Gençlerimizin hayatlarında ve kariyerlerinde önemli bir yeri bulunan üniversite sınavlarına yönelik gençleri yetenek sınavlarına hazırlayan Gençlik Merkezi ayrıca kütüphane hizmeti ve etüt salonlarıyla da gençlerin yanında olmaya, onları bu anlamda desteklemeye devam ediyor. Önemli programlarda, kültürel ve sanatsal etkinliklerde görmeye alışık olduğumuz Gevaş Gençlik Merkezi, her yıl onlarca gencimizi de gençlik kamplarına göndererek yeni yerleri keşfetmelerine ve yeni arkadaşlıklar edinmelerine olanak sağlıyor.


“GENÇLERİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”
Gençlerin ve çocukların kendilerini her alanda geliştirmelerini sağlamak ve onları geleceğe hazırlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Gevaş Gençlik Merkezi Müdürü Bahattin Ceylan, “Eğitim – Öğretim döneminde yaptığımız çalışmalarımızı yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yoğunlaştırdık. Ailelerimizle sürekli görüşüyor, zaman zaman Gençlik Merkezimizde ağırlayarak onların da görüş ve önerilerini alıyoruz. İlçe halkımızdan beklentimiz, gençleri ve çocukları yaz eğitimlerine olabildiğince göndermeleri ve onların zamanlarını verimli geçirmelerini sağlamalarıdır.Tek amaç ve gayemiz gençlerimizi geleceğe hazırlamaktır.

Bunun için de arkadaşlarımızla birlikte ellimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.